ZSP Jodłownik

Galerie zdjęć
Zajęcia w Laboratorium Przyszłości - maj 2023
           Nasza szkoła skorzystała z programu "Laboratorium Przyszłości". Dzięki temu projektowi mamy pięknie wyposażona pracownię, w której odbywają się różne lekcje.
          W maju 2023 uczniowie klasy II
poznali najważniejsze informacje o planetach Układu Słonecznego. Uczniowie podzieleni na grupy, wykonali makiety Układu Słonecznego. Do wykonania makiet wykorzystali sprzęt z Laboratorium Przyszłości; pistolety bezprzewodowe do kleju na gorąco, nożyki do tapet, które posłużyły do wycinania podstawy na makiety z kartonów, styropianów. Pędzle, którymi malowali planety. Zajęcia sprawiły uczniom wiele radości i satysfakcji. Każda grupa wykazała się pomysłowością oraz kreatywnością.
    
Pomoce zgromadzone w Laboratorium Przyszłości zostały wykorzystane także w pracowni robótek ręcznych  - w ramach zajęć świetlicy szkolnej. Korzystano z  różnokolorowych nici, kordonku, muliny i zestawu igieł do haftu. Do haftu posłużyły wzory wykonane na kanwie. Rodzaje ściegów z plansz przeniesiono na serwetki oraz na len o większej powierzchni. 
    Uczennice bardzo umiejętnie wykonywały polecone prace. Wyróżniły się uczennice : Paulina Załubska , Kaim Julia oraz Kaim Karolina.
     Uczniowie klasy VIII na lekcji biologii poznając tajemnice układu krążenia wykonali model serca człowieka w technologii druku 3D.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - aby otworzyć galerię, kliknij na zdjęcie.

Informacje dodatkowe