ZSP Jodłownik

Galerie zdjęć
Zajęcia w Laboratorium Przyszłości - jesień 2023
           Nasza szkoła skorzystała z programu "Laboratorium Przyszłości". Dzięki temu projektowi mamy pięknie wyposażona pracownię, w której odbywają się różne lekcje.
          Na jesieni roku szkolnego 2023/2024 uczniowie klasy piątej omawiając na lekcji techniki tematykę w jaki sposób powstaje papier, mieli możliwość wykonania różnych doświadczeń z nim związanych. Wykorzystując sprzęt z Laboratorium Przyszłości korzystali z narzędzi potrzebnych do obróbki papieru, wykorzystując m.in: cyrkiel, przymiar liniowy, nożyczki oraz próbowali dostępnymi narzędziami połączyć dwa kawałki papieru.
Na lekcji indywidualnej z języka angielskiego w klasie VII omawiano sposoby spędzania czasu wolnego, wykorzystując klocki edukacyjne Lego Prime.
Uczniowie klasy VIII w Laboratorium przyszłości w ramach lekcji wychowawczej twórczo rozwiązywali problemy, rozwijali swoją kreatywność i pasję. Dostrzegali korzyści wynikające z twórczego myślenia uświadamiając sobie aby w życiu mieć coś, co nas odpręża, pozwala się zrelaksować, zapomnieć o problemach i trudach dnia codziennego. Rozwijanie zainteresowań jest właśnie taką chwilą zapomnienia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - aby otworzyć galerię, kliknij na zdjęcie.

Informacje dodatkowe