ZSP Jodłownik

Galerie zdjęć
Wycieczka zespołu regionalnego do Zakopanego
      Dnia 30 kwietnia 2024 r. Zespół Regionalny pod opieką Pani Joanny Pociecha, Haliny Katara i Iwony Rosiek był na wycieczce w Zakopanem. Na początku, nie obyło się bez ,,korka", gdyż bardzo dużo samochodów i autokarów zmierzało w stronę stolicy Tatr. Po przyjeździe do Zakopanego uczniowie odwiedzili ,,Podwodny Świat" gdzie podziwiali egzotyczne ryby, płazy i owady. W akwariach i aranżacjach różnych stref klimatycznych i roślinnych można było oglądać miedzy innymi: piranie, płaszczki, żółwie, mrówki, jesiotry i wiele innych fantastycznych stworzeń.
Następnie cała wycieczka udała się do ,,Parku Iluzji", gdzie można było poczuć się jak w krainie czarów. Wszyscy doświadczyli sytuacji w których nagle ich ciało dzieliło się na pół, było widziane w kilkudziesięciu lustrach w poziomie i pionie, znikały ręce lub sama głowa leżała na talerzu. Niektórym wyrastały skrzydła, siedzieli w powietrzu, bez żadnego podparci lub mogli odbić swoją sylwetkę na ścianie. Były też momenty grozy, gdy niedźwiedź atakował dziewczyny lub chciał ich zjeść. A to dopiero początek.. Co odważniejsi wchodzili do kabiny gdzie odbywała się symulacja wiatru w górach ,,halnego" , którego prędkość dochodziła do 133 km/ h. Wszyscy oglądali pokaz burzy w górach. Po wyjściu z ,,Parku Iluzji" wszyscy byli bardzo głodni, dlatego zajadali się drożdżówkami i kanapkami. Potem spacer po Krupówkach, pod Gubałówkę i zakupy.
Na koniec pobytu w Zakopanem uczestnicy wycieczki pojechali na Krzeptówki, gdzie w ciszy i skupieniu obejrzeli przepiękny kościół.
Późnym popołudniem członkowie Zespołu Regionalnego udali się w kierunku Nowego Targu, gdzie zatrzymali się na późny obiad.
Do Jodłownika wrócili ok 17.00

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!!!

Informacje dodatkowe